KUNSTVEILING 7 APRIL 2013
Oproep:

Heeft u zelf een kunstwerk dat u voor dit mooie doel wilt laten veilen? Meld dit voor 4 april bij Heleen Wijgers: 06-25037798.
Nr. Beschrijving Afbeelding
1 Hay Slette,
Gezicht op Toscane,
Olieverf op doek, kleurrijk
2 Onbekend,
Herfstblik,
Olieverf op doek, Licht beschadigd
3 Andersen,
Bloemen in gras met vlinder,
Olieverf op doek
4 Willy Sluiterman, 1926,
Dr. H.J.L. Ycklama a Nyeholt, regent van Wilhelminaziekenhuis,
Olieverf op doek, Kostbaar schilderij met idem lijst.
Historische waarde!
5 Lee Reynolds,
Vrije expressie,
Olieverf op doek, Kostbaar
6 Niet te lezen, Ca. 1900,
Dr. W.J. Kolf, regent van Wilhelminaziekenhuis,
Historische waarde!
7 Niet te lezen, Ca. 1880,
Dr. C. Noorduyn, oprichter en regent van Wilhelminaziekenhuis,
Historische waarde!
8 Henk Potters, 1985
Olieverf op doek, landschap
Redelijk duur
9 P. van de Toorn,
Acryl op doek, Abstract 2
Redelijk duur
10 Bernie,
Olieverf op doek, Stilleven,
Kostbaar schilderij
11 Ad Merx, 1990 Aquarel, Interieur 1,
Licht beschadigd, glas ontbreekt
12 Ad Merx, 1990,
Aquarel, Interieur 2,
Redelijk duur
13 Ad Merx, 1990,
Aquarel, Interieur 3,
Redelijk duur
14 Sun, Vrij werk,
Blokkenspel1,
Gezellig werkje
15 Sun, Vrij werk,
Blokkenspel2,
Gezellig werkj
16 Ad Merx, 1987,
Aquarel, Bloemen stilleven,
Redelijk duur
17 FH, 2009,
Acryl op doek, Straatje,
Gezellig werkje
18 J. Toorop, 1927,
Litho, Zelfportret?,
Kostbaar
19 Henk Potters, 1985,
Olieverf op doek, Brabants huis
Redelijk duur
20 Onbekend,
Gemengd, bloemstuk,
Leuke lijst
21 Petronella Arts-Jacobs,
Gemengd tweeluik,
De stoel ,Heel bijzonder
22 Herman Cordijn,
Zeefdruk rolschaatser
Redelijk duur
23 Onbekend,
Olieverf op paneel, appel
Leuk klein werkje
24 Puna, oever
Leuk klein werkje
25 Ackerman,
Reproductie op hout
sneeuwlandschap Licht beschadigd
26 Puna,
Olieverf op paneel tuinlandschap
Leuk klein werkje
27 Paul Klee,
Reproductie poppetjes
Vrolijk werkje
28 Puna,
Olieverf op paneel landschap
Leuk klein werkje
29 Lussanet, 1995,
Litho Naakt met vleugeltjes
Mooi werkje
30 Onbekend, Reproductie Vrije expressie
decoratief
31 Onbekend,
Reproductie Pijnbomen
decoratief
32 Onbekend,
Olieverf op geprepareerd paneel
Straatje
Leuke lijst
33 Onbekend,
Olieverf op doek Boeket
Leuke lijst
34 Alie Kruse-Kolk,
Aquarel appels
decoratief
35 Alie Kruse-Kolk,
Aquarel peertjes
decoratief
36 Cees Heuff,
Aquarel dorpsstraatje
Mooi werk, lijst licht beschadigd
37 Cees Heuff,
Aquarel oorlogsblik Mooi werk,
lijst licht beschadigd
38 C. Schenk,
Reproductie Vrije expressie
39 Frank Le Jeune,
Zeefdruk Vrije expressie
Glas kapot
40 Trudy Huijskamp-van de Breemen,
Aquarel Stilleven met zonnebloemen decoratief
41 Onbekend,
Litho’s mystiek
Leuk werkje
42 Onbekend client,
Gouache tulpen
Leuk werkje
43 Onbekend,
Olieverf op doek Oosters tafereel
decoratief
44 KK,
Reproductie Koffiekopje 1
decoratief
45 KK,
Reproductie Koffiekopje 2
decoratief
46 Van de Heuvel, Olieverf op doek
Thom Huisman, directeur Margriet , 2004
Historische waarde
47 Piets Stals, 1977,
Ets Brabantse boerderij
Redelijk duur
48 Niet leesbaar, Olieverf op doek
Kerk en klooster in Delft
Licht beschadigd
49 Ed Noyons,Herfst
Aquarel en gemengde technieken
Kostbaar!
50 Ed Noyons, Winter
Kostbaar!
51 Ed Noyons, Lente
Kostbaar!
52 Ed Noyons, Zomer
Kostbaar!
53 Paul Colin,
Zeefdruk? abstract
decoratief
54 Matisse,
Reproductie, La Danza II
decoratief
55 J. Toorop?,1933,
Houtskool Aardappelschilster
Zeer kostbaar!
56 Picasso,
Reproductie Dansen in een kring
decoratief
57 Zwiers,
Olieverf op doek boerenlanschap
Redelijk kostbaar
58 Jan van Teeffelen?,
Foto Zoenen in het labyrinth
Leuk voor Nijmegenaren
59 Kloy,
Zeefdruk Open window
Leuk werkje
60 Amaina,
3 reproducties Windows, midnight moon, cubic heat
decoratief
61 Van Gogh,
reproductie?
decoratief
62 Onbekend,
2 reproducties Weergave glas in lood
decoratief
63 Onbekend,
Gemengde techniek amuletten
Leuk werkje
64 Serge Poliakoff,
Reproductie abstract
decoratief
65 Petronella Arts-Jacobs,
Textiel hertshoorn
Vooral leuke achterkant
66 Onbekend,
Acryl op paneel abstract Vrolijk tafereel,
leuk werkje
67 Van de Bron,
Olieverf op doek boerderij
Decoratief geheel
68 J. Sande?, 2005,
Gemengde techniek landschap
Kleurrijk geheel
69 C. de Vries,
2x Olieverf op doek 2 stillevens
decoratief
70 C. de Vries,
2x Olieverf op doek Stad en Land
decoratief
71 B. Wilder,
Olieverf op doek Visserschepen
decoratief
72 Diversen,
Map met originele werken diversen
Deels KOSTBAAR!
73 Ellen van Eldik,
Aquarel hartjes
decoratief
74 Henry Mahutt,1972,
Aquarel mannia
Leuk werkje
75 Onbekend, Jonge Wilhelmina staatsieportret
Olieverf op doek
158 x 121 cm